Smer musí byť zničený...

Autor: Ladislav Rohoska | 22.11.2019 o 14:24 | (upravené 22.11.2019 o 14:41) Karma článku: 4,16 | Prečítané:  1306x

Takto končí Peter Tkačenko, svoje komentáre o politike už dlhšiu dobu. Zo začiatku som sa len pousmial a povedal si, je to trefné. Potom som to pochopil: Carthago est percusserit destrui.

Po opileckom vytriezvení, na jednej zo svojich osamelých tlačovkách sa šéf zločineckej organizácii Smer-SD Robert Fico vehementne ohradzoval, že tie protislovenské prestitútky a hlavne denník N a SME vyzývajú na zničenie Smeru. vraj bezočivo a otvorene, no a vtedy mi to zaplo.

Zaplo mi to, čo vytrháva Roberta Fica zo spánku (samozrejme okrem seriálu Kočnerov mobil). Tu sa ale musím vrátiť do ďalekej minulosti, do čias púnskych vojen , ktoré sa odohrávali v stredomorí a časti severnej Afriky. Ako vieme z učebníc, tie vojny boli dve. S tou prvou sa teraz nechcem zapodievať a z tej druhej budem citovať len tie udalosti, ktoré Ficovi nedajú spávať a prečo si myslím, že Peter Tkačenko sa inšpiroval týmto , na tú dobu obrovským konfliktom a výrokmi zúčastnených, pasívne alebo aktívne.

Vieme, že najväčším generálom v druhej Púnskej vojne a zástupca mesta Qart Hadašt (takto ho volali Féničania) bol generál Hanibal Barkas,ktorý dokonca s obrovskou armádou prekonal alpy na slonoch a vpadol Rímu do chrbta.. 

Povráva sa, že rímske matky, večer keď nevedeli dostať deti do pelieškov, tak ich začali strašiť. Hanibal ante portas, Hanibal ante portas a bol okamžite pokoj. Deti zaspávali so strachom a budili sa spotené so šepotom Hanibal....

Pochopil som, takto zaspáva a budí sa spotený zo spánku Robert Fico ale on si nemumle riekanky o Hanibalovi, ale  mumle si celý spotený  niečo také ako, Denník N,  denník SME, Denník N....

No a teraz, aby sme sa dostali k výroku Petra Tkačenka a jeho súvisu s druhou púnskou vojnou je ten, že v Ríme bol jeden senátor, volal sa Marcus Porcius Cato starší, no a ten po každom svojom prejave, ktorý v senáte predniesol bolo že: aby som nezabudol Karthágo musí byť zničené, nevynechal to ani raz.

Myslím si teda to, že Peter Tkačenko sa inšpiroval senátorom Catom str. Je to presné a trefné , gratulujem.

Karthágo bolo ako vieme nakoniec zničené, mesto zbúrané a posypané soľou , vraj preto aby tam už ani burina nikdy do budúcna nerástla.

Chcem veriť, že tak ako Karthágo aj Smer-SD zločinecká organizácia bude nakoniec zničená a nezostane z nej nič, len trpká spomienka nato, že sme dovolili aby našu vlasť uniesli Kočnerove opičky.

Tak priatelia : Smer musí biť zničený...

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Jankovská priznala vzťah s Kočnerom. Spomína aj Fica

Neskôr chce vypovedať o Bödörovi, aj Zoroslavovi Kollárovi.

Dobré ráno

Dobré ráno: Zvoliť generálneho prokurátora je len prvý krok

Vypočutia trvali 36 hodín, voľba mala byť už v tieto dni.


Už ste čítali?